Geilo Ski Week
Geilo
Ideale reis voor
Maak kennis met het gezellige skidorp Geilo tijdens deze actieve 8-daagse reis. Geilo is één van de oudste en beroemdste skigebieden van Noorwegen, waar je door prachtige landschappen skiet. Je verblijft in halfpension in het comfortabele Vestlia Resort, of kiest voor een vakantiehuis van Geilolia. Zij beschikken over moderne en authentieke blokhutten. Op loopafstand vind je een supermarkt en wat verderop in het centrum van het dorpje vind je meerdere eetgelegenheden. Voor de reis hier naartoe kan je kiezen om met eigen vervoer te gaan of je kiest voor een fly & drive, waarbij je gebruik maakt van een huurauto. Daarnaast is Geilo ook verrassend goed bereikbaar per trein vanuit het centrum van Oslo.
Vertrek elke zondag mogelijk tussen 03.12.2023 en 14.04.2024
Hoogtepunten van de reis
- Skigebied met veel variatie voor verschillende niveaus en activiteiten
- De meeste voorzieningen op loopafstand
- Gezinsvriendelijke bestemming
- Twee Nationale Parken: Hardangervidda en Hallingskarvet
- Geilo kent geweldige sneeuwcondities met sneeuwgarantie voor een lang winterseizoen
01. Dag per dag
Je wintervakantie start vandaag! Op zondag kom je aan in het skidorpje Geilo en check je in bij de gekozen accommodatie (beschrijvingen vind je onder "02. Je verblijf"). Verken op deze eerste dag alvast het gezellige centrum en vind je weg naar de skipistes.
Het is mogelijk om op verschillende manieren naar Noorwegen te reizen (opgelet, dit is nog niet inbegrepen in de prijs):
- Optie 1: een retourvlucht van Amsterdam naar Oslo. Vanuit hier vertrek je met een huurauto naar Geilo (3,5 uur). Je reist dan van zondag tot zondag.
- Optie 2: je reist met eigen vervoer naar Noorwegen. Vanuit Kiel is het mogelijk om met de ferry (Color Line) naar Oslo te reizen. Vanuit Oslo rijd je vervolgens naar Geilo (3,5 uur). De reis wordt hierdoor 2 dagen langer, want je reist dan van zaterdag tot maandag).
Houd er rekening mee dat er tijdens de kerstvakantie een kortere reisduur van toepassing is, meer informatie vind je onder opmerkingen onderaan de pagina.
Je vult deze week helemaal naar wens in. Geilo biedt niet alleen fantastische ski mogelijkheden, maar je kan ook kiezen voor verschillende winterse activiteiten.
Denk hierbij aan een huskytocht, paardrijden of ijsvissen op het meer.
Wie kiest voor een verblijf in het Vestlia Resort, geniet naast een lekker ontbijt en diner ook van de hotelfaciliteiten. Het hotel beschikt over een groot zwembad met een 20m-bad, jacuzzi's, een kinderbad en een glijbaan. De toegang is voor hotelgasten inbegrepen. Kinderen leven zich uit in "Playland", een grote indoor speeltuin. Tegen betaling kan je het competitiebeest in jezelf naar boven halen op 1 van de 8 bowlingbanen.
Verblijf je liever wat meer privé in je eigen gezellige blokhut? Kies dan voor een verblijf in een van de vakantiehuizen van Geilolia. De supermarkt bevindt zich op loopafstand en de cabins beschikken over de nodige keukenfaciliteiten om jouw eigen maaltijden te bereiden. Iets verderop, in het centrum van Geilo, vind je ook enkele restaurants. Geilolia ligt naast Vestlia Resort, tegen betaling kan je gebruik maken van het zwembad of de bowlingbaan.
Beide accommodaties liggen vlakbij de skipistes en hebben ski-in/ski-out mogelijkheden. De skibus stopt op de parkeerplaats en neemt je gratis mee naar de andere kant van het dal en skigebied. Het skigebied van Geilo bestaat uit meer dan 50 pistes en varieert in niveau. Zowel de beginnende skiër als de ervaren skifanaat kan zich hier uitleven. Daarnaast geniet je er van meer dan 550 km aan langlaufroutes. Naast plezier maken op de piste, kan je ook kennis maken met andere winterse activiteiten zoals fatbiken, een sneeuwschoenwandeling of een avontuurlijke sneeuwscootertocht.
Hoe ziet jouw ideale wintersportvakantie er uit? Laat onze Travel Designers zeker weten welke activiteiten jij wenst bij te boeken!
Vandaag komt er een einde aan jouw fantastische reis in het mooie Hallingdal. Hopelijk heb je genoten van de krakende sneeuw op zowel de pistes als in het dorp.
Je rijdt terug naar de luchthaven of ferrykade van Oslo met de mooiste herinneringen op zak.
Wil je jouw reis nóg leuker maken, sluit je reis dan af met een stadsbezoek aan Oslo!
Oslo is een bruisende stad waar je zeker 1 à 2 nachten kan toevoegen zowel voorafgaand aan de reis als op het einde.
Vermeld dit bij het indienen van jouw aanvraag, zodat wij hier rekening mee kunnen houden bij het samenstellen van jouw reis.
02. Je verblijf
Vestlia Resort winter
Geilo
Het Vestlia Resort is een stijlvol hotel in Geilo met comfortabele en ruime kamers, gelegen aan de voet van de skipistes en vlak naast de langlaufroutes. Het hotel is prachtig en in een design-stijl ingericht wat zorgt voor een ontspannende sfeer! Tijdens je verblijf geniet je van onder andere een prijswinnende spa en fitness en voor de feestgangers is er ook een après-ski bar aanwezig. Het restaurant serveert heerlijke gerechten waar je terecht kan voor Franse, Italiaanse en ook typisch Noorse specialiteiten.
Voor kinderen is Vestlia Resort ook zeer geschikt, mede dankzij een waterpark met 2 zwembaden en een glijbaan, een grote speelhal voor de jongsten en een game room voor tieners met onder andere een airhockey tafel en tafeltennis! Daarnaast kun je ook tegen betaling gebruik maken van de bowlingbaan.
Accommodatietypes:
Je hebt keuze uit verschillende accommodatietypes:
- Tweepersoonskamer: hotelkamer met een tweepersoonsbed of twee éénpersoonsbedden, een TV, een badkamer en een zithoekje.
- Tweepersoonskamer met sofabed: hotelkamer met een tweepersoonsbed of twee éénpersoonsbedden, een TV, een badkamer en een zithoekje met sofabed (max. 1 volwassene of 2 (kleine) kinderen kunnen op het sofabed slapen).
- Familiekamer (3-5 personen): hotelkamer met een tweepersoonsbed en een stapelbeden een sofabed, een TV en een badkamer.
- Suite met 1 slaapkamer: een suite met een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed, een woonkamer met sofabed (1-2 kinderen of 1 volwassene), een uitgeruste keuken, eettafel en TV en een badkamer.
- Familie Suite met 2 slaapkamers: een suite met een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed, nog een slaapkamer met een stapelbed, een woonkamer met sofabed (1-2 kinderen of 1 volwassene), een uitgeruste keuken, eettafel en TV en een badkamer.
Mogelijke uitstappen en excursies:
- Skiën in een familievriendelijk gebied
- Geniet van een lekkere lunch op de piste of in het dorpje
- Tal van winterse excursies: sneeuwschoenwandelen, sleeën met husky’s, een sneeuwscootertocht etc.
Geilolia Hyttetun winter
Geilo
Aan de rand van het dorpje Geilo vind je de gezellige cabins van Geilolia Hyttetun. Ze beschikken over vakantiehuizen van verschillende groottes en liggen vlakbij de skipistes. Op de naburige parking stopt de skibus frequent. Deze brengt je snel aan de andere kant van het dal en skigebied. De ruime woningen beschikken over het nodige comfort (leefruimte, keuken, slaapkamers, bedkamer, ...). Je verblijft hier op basis van logies en staat dus zelf in voor de maaltijden. Op een kleine kilometer van de accommodaties vind je een supermarkt. In het centrum van Geilo zijn ook enkele eetgelegenheden.
Accommodatietypes:
Je hebt keuze uit verschillende accommodatietypes:
- Appartement met 2 slaapkamers Geilo Centre (44m² - 4p.): appartement met 2 slaapkamers (tweepersoonsbed en stapelbed). Dit appartement beschikt ook over een balkon.
- Appartement met 2 slaapkamers Geilolia (45m² - 4p.): appartement met 2 slaapkamers (tweepersoonsbed en stapelbed). Het appartement bevindt zich op de onderste verdieping van Hytte 30.
- Standaard cabin met 3 slaapkamers (75m² - 6p.): gezellige Noorse cabin met 3 slaapkamers (1x tweepersoonsbed, 2x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over een badkamer, een sauna en een balkon.
- Standaard cabin met 4 slaapkamers (120m² - 10p.): moderne Noorse cabin met 4 slaapkamers (2x tweepersoonsbed, 1x stapelbed, 1x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over 2 badkamers, een sauna en een balkon.
- Standaard cabin met 5 slaapkamers (145m² - 12p.): comfortabele Noorse cabin met 5 slaapkamers (2x tweepersoonsbed, 1x stapelbedden, 2x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over 2 badkamers, een sauna en een balkon.
- Superior cabin met 3 slaapkamers (75m² - 6p.): moderne cabin met grote ramen en 3 slaapkamers (1x tweepersoonsbed, 2x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over een badkamer en een balkon.
- Superior cabin met 5 slaapkamers (140m² - 10p.): moderne cabin met grote ramen en 5 slaapkamers (2x tweepersoonsbed, 3x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over een badkamer, een sauna en een balkon.
- Superior cabin met 5 slaapkamers (165m² - 12p.): zeer ruime woning met 5 slaapkamers (2x tweepersoonsbed, 1x stapelbed 2x familiestapelbed). Deze cabin beschikt ook over twee badkamers een sauna en een balkon.
- LEGO thema cabin (145m² - 10p.): cabin in het thema "Lego" met 5 slaapkamers (1x tweepersoonsbed, 1x stapelbed, 3x 2 éénpersoonsbedden). Deze cabin beschikt ook over een badkamer, een sauna en een balkon.
Alle appartementen beschikken over woonkamer, een volledig uitgeruste keuken (elektrisch fornuis met oven (geen microgolfoven), vaatwasser, koelkast, koffiezet, broodrooster, …), gratis Wifi, TV en een opbergruimte voor de wintersportuitrusting. De appartementen beschikken niet over de opbergruimte.
De superior cabins beschikken over een Nespresso machine en Wonderland matrassen met extra comfort.
03. Prijzen
Onderstaande prijzen zijn richtprijzen en zijn gebaseerd op het vermelde kamertype en aantal personen in de kamer.
Voor een beschrijving van de verschillende accommodatietypes, zie '02. Verblijf'.
Vestlia Resort
*Prijzen zijn per persoon op basis van halfpension (ontbijt en diner)
Vertrekdatum / Tweepersoonskamer met sofabed | 1 volwassene | 2 volwassenen | Kindprijs 5-15 jaar (bij 2 volwassenen) |
---|---|---|---|
03.12.2023, 10.12.2023 | € 1840 | € 1280 | € 445 |
17.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 1635 | € 1495 | € 445 |
23.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 2095 | € 1490 | € 380 |
29.12.2023 | € 2150 | € 1495 | € 380 |
07.01.2024, 14.01.2024, 21.01.24, 21.01.2024, 28.01.2024, 04.02.2024, 07.04.2024 | € 1955 | € 1375 | € 445 |
11.02.2024, 18.02.2024, 25.02.2024 | € 2245 | € 1615 | € 445 |
03.03.2024, 10.03.2024, 17.03.2024, 31.03.2024 | € 2180 | € 1550 | € 445 |
24.03.2024 | € 2425 | € 1720 | € 445 |
14.04.2024 | € 2045 | € 1425 | € 445 |
Het sofabed is 120 cm breed en geschikt voor 1 kind. Voor 2 volwassenen en 2 kinderen raden wij de familiekamer met stapelbed aan.
Vertrekdatum / Familiekamer met stapelbed | 2 volwassenen | Prijs 3e en 4e volwassene in de kamer | Kindprijs 5-15 jaar (bij 2 volwassenen) |
---|---|---|---|
03.12.2023, 10.12.2023 | € 1415 | € 810 | € 445 |
17.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 1265 | € 810 | € 445 |
23.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 1695 | € 695 | € 380 |
29.12.2023 | € 1695 | € 695 | € 380 |
07.01.2024, 14.01.2024, 21.01.24, 21.01.2024, 28.01.2024, 04.02.2024, 07.04.2024 | € 1525 | € 810 | € 445 |
11.02.2024, 18.02.2024, 25.02.2024 | € 1795 | € 810 | € 445 |
03.03.2024, 10.03.2024, 17.03.2024, 31.03.2024 | € 1730 | € 810 | € 445 |
24.03.2024 | € 1950 | € 810 | € 445 |
14.04.2024 | € 1595 | € 810 | € 445 |
Maximaal 2 extra volwassenen of kinderen mogelijk in het stapelbed.
Andere accommodatietypes zijn op aanvraag (1 slaapkamer suite en 2 slaapkamer familiesuite).
Geilolia
*Prijzen zijn per persoon
Vertrekdatum / Appartement met 2 slaapkamers | 2 personen | 3 personen | 4 personen |
---|---|---|---|
03.12.2023, 10.12.2023 | € 490 | € 325 | € 245 |
17.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 475 | € 315 | € 235 |
23.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 835 | € 555 | € 415 |
29.12.2023 | € 720 | € 480 | € 360 |
07.01.2024, 14.01.2024, 21.01.24, 21.01.2024, 28.01.2024, 04.02.2024, 07.04.2024 | € 595 | € 395 | € 295 |
11.02.2024, 18.02.2024, 25.02.2024 | € 860 | € 570 | € 430 |
03.03.2024, 10.03.2024, 17.03.2024, 31.03.2024 | € 710 | € 475 | € 355 |
24.03.2024 | € 955 | € 640 | € 475 |
14.04.2024 | € 645 | € 430 | € 325 |
Vertrekdatum / Standaard cabin met 3 slaapkamers | 4 personen | 5 personen | 6 personen |
---|---|---|---|
03.12.2023, 10.12.2023 | € 290 | € 235 | € 195 |
17.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 290 | € 235 | € 195 |
23.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 575 | € 460 | € 385 |
29.12.2023 | € 475 | € 380 | € 315 |
07.01.2024, 14.01.2024, 21.01.24, 21.01.2024, 28.01.2024, 04.02.2024, 07.04.2024 | € 375 | € 295 | € 250 |
11.02.2024, 18.02.2024, 25.02.2024 | € 575 | € 465 | € 385 |
03.03.2024, 10.03.2024, 17.03.2024, 31.03.2024 | € 440 | € 350 | € 295 |
24.03.2024 | € 660 | € 525 | € 440 |
14.04.2024 | € 415 | € 330 | € 275 |
Vertrekdatum / Superior cabin 5 met slaapkamers | 7 personen | 8 personen | 9 personen |
---|---|---|---|
03.12.2023, 10.12.2023 | € 240 | € 210 | € 185 |
17.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 240 | € 210 | € 185 |
23.12.2023 (7 dagen ipv 8) | € 470 | € 410 | € 365 |
29.12.2023 | € 390 | € 340 | € 295 |
07.01.2024, 14.01.2024, 21.01.24, 21.01.2024, 28.01.2024, 04.02.2024, 07.04.2024 | € 310 | € 265 | € 235 |
11.02.2024, 18.02.2024, 25.02.2024 | € 470 | € 415 | € 365 |
03.03.2024, 10.03.2024, 17.03.2024, 31.03.2024 | € 360 | € 315 | € 280 |
24.03.2024 | € 535 | € 470 | € 420 |
14.04.2024 | € 340 | € 295 | € 265 |
Andere accommodatietypes en aantal personen zijn op aanvraag, vraag onze Travel Designers naar de mogelijkheden.
Inbegrepen
- 7 overnachtingen in gekozen accommodatie.
- Bij verblijf in het Vestlia Resort is ontbijt en diner inbegrepen.
- Bedlinnen, handdoeken en eindschoonmaak.
- Onze Travel App met uitgebreide reisinformatie.
- BTW, bijdrage Garantiefonds Reizen en toeristenbelasting.
- CO2 compensatie van deze reis.
Niet inbegrepen
- Het transport naar Noorwegen:
- Internationale lijndienstvluchten naar Oslo en huurauto.
- Ferryovertocht met Color Line van Kiel naar Oslo en retour met eigen auto mee aan boord.
- Lokale transfers, overige maaltijden.
- Optionele winterse activiteiten.
- Warme winterkleding tijdens de activiteiten.
- Skipassen.
- Reis- en/of annuleringsverzekeringen (Allianz Global Assistance), meer informatie over de verzekeringen vind je op onze pagina: Verzekeringen Nordic.
Opmerkingen
- Een kinderbedje is op aanvraag.
- Vertrek en aankomst is mogelijk op zondag.
- Er zijn twee uitzonderingen tijdens de kerstvakantie waardoor de reis 7 dagen duurt in plaats van 8 (17.12.2023 tot 23.12.2023 en 23.12.2023 tot 29.12.2023).
- Per boeking (tot 9 personen) draag je €2,50 af aan het Calamiteitenfonds.
04. Excursies
Wanneer je je skireis naar Geilo bij Nordic reserveert, kan je meteen ook de skipassen boeken.
Onderstaande tarieven zijn inclusief smart card.
Laagseizoen:
03.12.2023 - 16.12.2023, 01.01.2024 - 09.02.2024, 03.03.2024 - 22.03.2024, 01.04.2024 - 14.04.2024
Kinderen t/m 6 jaar betalen enkel voor de smart card (€ 7 per persoon).
Aantal dagen | Volwassenen (18+) | Kinderen (7 t/m 17 jaar) Senioren (65+) |
---|---|---|
1 dag | € 60 | € 50 |
2 dagen | € 105 | € 85 |
3 dagen | € 150 | € 120 |
4 dagen | € 190 | € 150 |
5 dagen | € 225 | € 180 |
6-8 dagen | € 250 | € 200 |
4 open dagen binnen 7 dagen | € 285 | € 170 |
Ouderpas om te delen 6-8 dagen | € 210 | / |
Hoogseizoen:
17.12.2023 - 31.12.2023, 10.02.2024 - 02.03.2024, 23.03.2024 - 31.03.2024
Kinderen t/m 6 jaar betalen enkel voor de smart card (€ 7 per persoon).
Aantal dagen | Volwassenen (18+) | Kinderen (7 t/m 17 jaar) Senioren (65+) |
---|---|---|
1 dag | € 65 | € 55 |
2 dagen | € 115 | € 95 |
3 dagen | € 165 | € 130 |
4 dagen | € 205 | € 165 |
5 dagen | € 235 | € 190 |
6-8 dagen | € 260 | € 215 |
4 open dagen binnen 7 dagen | € 225 | € 185 |
Ouderpas om te delen 6-8 dagen | € 305 | / |
€ 205 per sessie
Geniet van een heerlijke sauna met een impressionant uitzicht uit het panoramisch raam. Op 20 meter van de sauna is een ijswak in het bevroren meer gemaakt. Een echte ijsbeer waagt zich aan een dip hierin!
Deze excursie is enkel mogelijk als je over een (huur)wagen beschikt, want ze gaat door in het nabijgelegen dorpje Ustaoset. Er is geen omkleedruimte voorzien, dus je draagt je badkleding best onder de kledij. Voorzie warme wollen sokken, wanten en winterkleding voor na deze typisch Noorse ervaring. De sauna is voldoende groot voor gezelschappen tot 6 à 8 personen. Deze activiteit is mogelijk op donderdag en zaterdag van midden december tot eind april.
€ 95 per volwassene, € 45 per kind t.e.m. 12 jaar
Tijdens deze activiteit maak je kennis met ijsvissen. Eerst boor je een gat in het ijs, waar je vervolgens in spanning afwacht. Wie weet heb jij wel als eerste beet! Dit is de ideale activiteit voor families en vriendengroepen. Terwijl je wacht op je vangst, geniet van een warm kampvuur dat wordt gemaakt door de gids. Een warm drankje en een snack is inbegrepen.
Deze excursie is enkel mogelijk als je over een (huur)wagen beschikt, want ze gaat door in het nabijgelegen dorpje Ustaoset. De gids voorziet het nodige materiaal voor het ijsvissen en het kampvuur. Zorg zelf voor goede winterkledij (winterjas, winterbroek, thermisch ondergoed, winterlaarzen) zodat je kan genieten van enkele uren buiten. Maximaal 8 personen. Deze activiteit is mogelijk op woensdag (10.00 uur tot 13.00 uur) van januari tot en met april.
€ 95 per volwassene, € 45 per kind t.e.m. 12 jaar
Ga mee op avontuur tijdens deze actieve sneeuwschoenwandeling door de prachtige natuur nabij Ustaoset! Je loopt langs bossen en geniet van de omgeving. In het midden van de bossen ga je hout verzamelen om zo een knisperend kampvuur te maken. Voor het avondeten gril je worstjes boven het vuur en word een traditionele Noorse maaltijd voorzien. Dit is een ideale activiteit voor vriendengroepen en families, voor jong en oud. Tijdens hartje winter zal deze excursie in de schemerperiode en het donker plaatsvinden. Vanaf maart zal het tijdens de excursie niet meer helemaal donker worden.
Deze excursie is enkel mogelijk als je over een (huur)wagen beschikt, want ze gaat door in het nabijgelegen dorpje Ustaoset. Deze activiteit is mogelijk op vrijdag (16.00 uur tot 19.00 uur) van midden december tot en met april.
€ 55 per persoon
Ben je een liefhebber van fietsen? Ga dan op avontuur met de fatbike! Deze is vergelijkbaar met een reguliere mountainbike, maar beschikt over dikkere banden waardoor je makkelijker door de sneeuw fietst. De tocht start vanaf Vestlia Resort en brengt je tot aan de Ustedalsfjord. Mocht je na deze tocht nog niet uitgekeken zijn, dan is het ook mogelijk om een fatbike te huren. Voor deze activiteit dien je minimaal 1,45m groot te zijn. Daarnaast wordt een reguliere tot goede conditie aangeraden.
Deze activiteit is mogelijk op woensdag (17.00 uur tot 18.30 uur) van december tot en met 3 april.
Inbegrepen:
- Gebruik fatbike
- Begeleiding door een lokale gids
Niet inbegrepen:
- Sportieve winterkleding - dit voorzie je zelf: windproof jas en broek waarmee je kan fietsen, wollen thermisch ondergoed, fleecetrui die je onderweg kan uitdoen, warme wanten, comfortabele hoge schoenen (géén sneackers of sportschoenen, wél wandelschoenen of winterlaarzen), buff, wollen muts of hoofdband (zonder pompom!), een rugzak
€ 40 per volwassene, € 30 per kind 6 t.e.m. 15 jaar
Deze avondactiviteit is perfect voor beginners op het gebied van sneeuwschoenwandelingen. Je loopt door sprookjesachtige bossen en open vlaktes. Doordat deze tocht wat rustiger is en je op bestaande sneeuwschoenpaden wandelt, heb je voldoende tijd om te genieten van de besneeuwde omgeving. Het verzamelpunt is bij Vestlia Resort en brengt je naar het meer Ustedalsfjorden.
Deze activiteit is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is mogelijk op donderdag (17.00 uur tot 18.30 uur) van december tot en met 4 april.
Inbegrepen:
- Gebruik sneeuwrakketten
- Begeleiding door een lokale gids
Niet inbegrepen:
- Winterkleding (winterjas, -broek, en -laarzen, thermisch ondergoed, muts, sjaal, wanten)
Afhankelijk van de grootte van je reisgezelschap
Geniet tijdens deze 3 uur durende sneeuwschoenwandeling door de besneeuwde omgeving van Geilo! Deze activiteit is perfect voor fitte wandelliefhebbers van heuvelachtig terrein. Het verzamelpunt is bij Vestlia Resort en vanuit hier loop je door de bossen of ga je eerst met de stoeltjeslift omhoog*. Vanuit daar ga je op avontuur door de ongerepte natuur van Noorwegen. Als de weercondities het toelaten, beklim je zelfs een top met uitzicht op de vallei! Als het weer dit niet toelaat, blijf je onder de boomgrens.
Dit is een excursie in privégroep. Wanneer je deze boekt, zal er niemand van buiten je reisgezelschap aansluiten. Deze activiteit is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en voor wie een goede fysieke conditie heeft. De activiteit gaat dagelijks door van december tot en met 3 maart (13.00 uur tot 15.00/16.00 uur).
*Enkel mogelijk indien de stoeltjeslift in werking is en tegen betaling (90 NOK per persoon).
De prijs is afhankelijk van de grootte van je reisgezelschap:
- 1 persoon: € 150 per persoon
- 2 personen: € 90 per persoon
- 3 personen: € 70 per persoon
- 4 personen: € 65 per persoon
- 5 personen: € 60 per persoon
- 6 tot 10 personen: € 55 per persoon
Inbegrepen:
- Gebruik sneeuwrakketten
- Begeleiding door een lokale gids
Niet inbegrepen:
- Winterkleding (winterjas, -broek, en -laarzen, thermisch ondergoed, muts, sjaal, wanten) - pas dit aan aan de weersomstandigheden!
- Rugzak, dranks en snacks
Afhankelijk van de grootte van je reisgezelschap
Geniet van een lange en avontuurlijke ervaring tijdens deze sneeuwschoenwandeling dagtocht! Deze tocht duurt ongeveer 5 uur, dus een goede conditie is vereist. Het verzamelpunt is bij Vestlia Resort en vanuit hier loop je door de bossen of ga je eerst met de stoeltjeslift omhoog*. Vanuit daar ga je op avontuur door de ongerepte natuur van Noorwegen. Als de weercondities het toelaten, beklim je zelfs de top Natten met uitzicht op de vallei. Je loopt door tot het einde van Ustedalsfjorden en keert langs het meer terug naar Vestlia Resort. Als het weer dit niet toelaat, blijf je onder de boomgrens.
Sneeuwschoenen en wandelstokken worden voorzien. Zorg zelf voor warme winterkleding en goede schoenen. Neem daarbij ook een rugzak mee met extra kleding, drinken en lunch.
Dit is een excursie in privégroep. Wanneer je deze boekt, zal er niemand van buiten je reisgezelschap aansluiten. Deze activiteit is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en voor wie een goede fysieke conditie heeft. De activiteit gaat door van februari tot midden april op woensdag, donderdag, zaterdag en zondag (10.00 uur tot 15.00).
*Enkel mogelijk indien de stoeltjeslift in werking is en tegen betaling (90 NOK per persoon).
De prijs is afhankelijk van de grootte van je reisgezelschap:
- 1 persoon: € 290 per persoon
- 2 personen: € 180 per persoon
- 3 personen: € 170 per persoon
- 4 personen: € 160 per persoon
- 5 personen: € 100 per persoon
- 6 tot 10 personen: € 90 per persoon
Inbegrepen:
- Gebruik sneeuwrakketten en wandelstokken
- Begeleiding door een lokale gids
Niet inbegrepen:
- Winterkleding (winterjas, -broek, en -laarzen, thermisch ondergoed, muts, sjaal, wanten) - pas dit aan aan de weersomstandigheden!
- Rugzak, dranks en snacks, lunch
€ 90 per volwassene, € 70 per kind 4 t.e.m. 11 jaar
Tijdens deze tocht maak je op een bijzondere manier kennis met de magische natuur van Noorwegen. De gidsen starten met een instructie over het mushen - dit is het besturen van de slede. Je deelt met twee een slede en hebt de mogelijkheid om halverwege om te wisselen. De sledetocht duurt in totaal 20-25 minuten. Na de tocht heb je de tijd om de honden te knuffelen en op te warmen aan het kampvuur, waar je geniet van een warm drankje. De groepsgrootte bestaat over het algemeen uit 6 deelnemers, maar dit kan variëren.
Ook jonge kinderen kunnen deelnemen aan de excursie, al raden we aan om kinderen pas vanaf de leeftijd van 4 à 5 jaar te laten deelnemen. Zij zitten in de slede bij de ouders. De gids beslist ter plaatse of een tiener sterk genoeg is om zelf de slede te besturen.
De activiteit gaat door van 16 december tot en met 31 maart op zaterdag, zondag en woensdag. Van 23 december tot en met 7 januari gaat de excursie dagelijks door. Het vertrekuur is afhankelijk van de dag waarop de excursie doorgaat. Dit kan 12.00 uur, 12.45 uur of 14.30 uur zijn.
Inbegrepen:
- Huskysledetocht van 5 km en begeleiding door een lokale gids
- Warm drankje na de sledetocht
Niet inbegrepen:
- Winterkleding (winterjas, -broek, en -laarzen, thermisch ondergoed, muts, sjaal, wanten)
€ 120 per volwassene, € 100 per kind 4 t.e.m. 11 jaar
Tijdens deze activiteit maak je een huskytocht van 10 km over het bevroren meer van Geilo. De gidsen starten met een instructie over het mushen - dit is het besturen van de slede. Je deelt met twee een slede en hebt de mogelijkheid om halverwege om te wisselen. De tocht duurt in totaal 40-50 minuten. Na de tocht heb je de tijd om de honden te knuffelen en op te warmen aan het kampvuur, waar je geniet van een warm drankje. De groepsgrootte bestaat over het algemeen uit 6 deelnemers, maar dit kan variëren.
Ook jonge kinderen kunnen deelnemen aan de excursie, al raden we aan om kinderen pas vanaf de leeftijd van 4 à 5 jaar te laten deelnemen. Zij zitten in de slede bij de ouders. De gids beslist ter plaatse of een tiener sterk genoeg is om zelf de slede te besturen.
De activiteit gaat door van 16 december tot en met 31 maart op zaterdag, zondag en woensdag. Van 23 december tot en met 7 januari gaat de excursie dagelijks door. Het vertrekuur is afhankelijk van de dag waarop de excursie doorgaat.
Inbegrepen:
- Huskysledetocht van 10 km en begeleiding door een lokale gids
- Warm drankje na de sledetocht
Niet inbegrepen:
- Winterkleding (winterjas, -broek, en -laarzen, thermisch ondergoed, muts, sjaal, wanten)
Nog interessante reizen
Op de hoogte blijven?
Ontvang tips & tricks in je mailbox